O nas

Przede wszystkim pasja

Nasz sklep powstał z jedną bardzo prostą ideą, aby każdy mógł znaleźć właśnie TEN JEDEN JEDYNY ROWER. Nasi doświadczeni pracownicy którzy oferowany przez nas sprzęt znają ,,od podszewki" pomogą ci przebrnąć, przez drogę pomiędzy róznymi modelami, markami, zaś to, że jesteśmy największym salonem w południowo-wschodniej Polsce sprawi, że bogactwo i różnorodność modeli wśród których będziesz mógł wybrać napewno cię zadowoli. Istniejemy na rynku od 2000 roku, od tego czasu udało się nam dość mocno związać z takimi markami jak amerykański TREK czy polski KROSS. Wiele osób może też znać nas z wyścigów gdzie spotkacie od lat działąjącą pod patronatem firmy ROWEROMANIA TEAM osiągającą coraz lepsze wyniki zarówno podczas wyścigów górskich jak i szosowych. Myslisz, że to wciąż za mało aby zachęcić cię do odwiedzenia nas? Prosze bardzo! oferujemy rónież:

Serwis rowerowy

"Panowie ja nawet nie zdawałem sobie sprawy, że mój stary rower może tak dobrze chodzić." Ta opinia jednego z naszych klientów powinna w pełni oddawać jak wielką wagę przywiązujemy do serwisu.

Dopasowanie roweru

BIKE FITTING zawitał u nas dopiero w tym sezonie a już mieliśmy przyjemność gościć bardzo szerokie grono gości, od zawodników MISTRZOSTW POLSKI po klientki które narzekały na ból pleców przy długotrwałej jeździe, ale co dla nas jest najważniejsze? Że wszytskim udało sie pomóc.

Indywidualne części

,,Orginalne rozwiązania wymagają orginalnych części" w pełni rozumiemy ten cytat i dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wiesz, że czegoś potrzebujesz ale nie do końca wiesz czego? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc!

CO CI BEDE DUŻO OPOWIADAŁ? :D ODWIEDŹ NAS LUB ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIE SAM!